Persoana de contact

Kontaktpersonen-ro

Pentru orice intrebari sau sugestii, nu ezitati sa ne contactati. Va ajutam cu placere.

 

Melania Herzog
Tel.: 05242 98590-13
E-Mail: Melania.Herzog@winklerswurst.de 
Persoana de contact: traducere, comenzi telefonice  - romana, germana

Ramona Schwartz
Tel.: 05242 98590-14
E-Mail: ramona.schwartz@winklerswurst.de 
Persoana de contact: traducere, achizitii - romana, germana

Eugenie Eller 
Tel.: 05242 98590-10
E-Mail: eugenie.eller@winklerswurst.de
Persoana de contact: reclamatii, comenzi telefonice - rusa, germana

Sabine Strüber-Frohn
Tel.: 05242 98590-23
E-Mail: sabine.strueber-frohn@winklerswurst.de
Persoana de contact: vanzari

Alin Strehl
Tel.: 05242 98590-19
E-Mail: alin.strehl@winklerswurst.de
Persoana de contact: managementul calitatii

Klaus Winkler
Tel.: 05242 98590-0
E-Mail: klaus.winkler@winklerswurst.de
Persoana de contact: consiliere si clienti privati 

Teresa Winkler
Tel.: 05242 98590-0
E-Mail: teresa.winkler@winklerswurst.de
Persoana de contact: personal, finante, organizare

Ultimele vizualizari