Persoana de contact

header_kontakt_RO

Aveti intrebari sau sugestii? Ne puteti contacta prin e-mail sau la telefon!

Va ajutam cu placere mai departe.

Ramona Schwartz
Tel.: 05242 98590-14
E-Mail: ramona.schwartz@winklerswurst.de 
Persoana de contact: traducere, comenzi telefonice - romana

Eugenie Eller 
Tel.: 05242 98590-10
E-Mail: eugenie.eller@winklerswurst.de
Persoana de contact: comenzi telefonice

Sabine Strüber-Frohn
Tel.: 05242 98590-23
E-Mail: sabine.strueber-frohn@winklerswurst.de
Persoana de contact: vanzari

Alin Strehl
Tel.: 05242 98590-19
E-Mail: alin.strehl@winklerswurst.de
Persoana de contact: managementul calitatii

Klaus Winkler
Tel.: 05242 98590-0
E-Mail: klaus.winkler@winklerswurst.de
Persoana de contact: consiliere si clienti privati 

Teresa Winkler
Tel.: 05242 98590-0
E-Mail: teresa.winkler@winklerswurst.de
Persoana de contact: personal, finante, organizare

Ultimele vizualizari